Noir wetlook jumpsuit med snor der er blød og elastisk. 2-vejs lynlås i skridtet og lynlås bagpå.
Denne bløde, lækre wetlook jumpsuit med snor er din nye spændende anden hud og giver dine kurver et stilfuldt vådt look, som ingen kan modstå! Alle vil elske at sætte dig i snor med det samme... Så er det godt, at den følger med og hurtigt kan hægtes på den dekorative ring på kraven.
Den fint integrerede lynlås bagpå gør af- og påklædningen lettere. Og den praktiske 2-vejs lynlås i skridtet kan åbnes fra begge sider. Det perfekte outfit til vilde festaftener og amorøse eventyr!
- Snit & materiale: Højhalset jumpsuit i tætsiddende snit med lange ærmer og ben.
- Helt i sort.
- 2-vejs lynlås i skridtet.
- Lynlås bagpå.
- Ring ved ståkraven med den medfølgende karabinhage.
- 76% polyester, 24% elastan, polymerbelægning.
- Med elastan: Denne behagelige jumpsuit ser ikke kun uimodståelig ud, men giver også en sikker pasform og maksimal komfort.
- OBS: Denne vare er mindre end normalt - se venligst den separate Noir-størrelsestabel!
Noir Handmade – Wetlook og Vinyl Tøj med Eksklusiv Stil
Noir Handmade er det ultimative valg for dem, der elsker wetlook og vinyl tøj med en eksklusiv kant. Dette mærke er kendt for sine dristige og stilfulde designs, der kombinerer skinnende wetlook og vinylmaterialer med perfekt skræddersyede snit. Hver kollektion fremhæver din kropslinjer med en uimodståelig glans og skaber en forførende silhuet. Noir Handmade er ideelt til dem, der ønsker at udtrykke en vovet og sofistikeret stil, hvad enten det er til en festlig anledning eller intime stunder. Oplev den perfekte blanding af glamour og sex appeal med Noir Handmade.