Denne plus size body med snører er også en badedragt!
Her får du ikke kun en hot plus size body med snører, du får også en lækker badedragt der er lidt mere spændende end den kedelige klassiker.
Denne body er som skabt til at give ham åndenød i soveværelset såvel som ved poolkanten. Den har en dyb udskæring der holdes sammen af snører. I siderne har den gennemsigtig materiale med dekorativ snøre-look. Overfladen er i lækkert blødt og glat materiale. Materialet har 18% elastan hvilket gør det ekstra elastisk og komfortabel.
Så uanset om du skal solbade eller forføre manden, er denne body det rigtige valg. Skal du sætte prikken over i'et i soveværelset så kombiner den med et sæt at vores smukke selvsiddende strømper.
- Materiale: 82% polyamid og 18% elastan.
- Størrelser: L, XL, 2XL, 3XL & 4XL.
Cottelli Collection – Forførende Lingeri med Elegance
Cottelli Collection er et førsteklasses lingerimærke, der er kendt for at kombinere forførelse og elegance. Deres kollektioner er designet til at fremhæve kvindens kurver med luksuriøse materialer som blonder, satin og mesh. Med alt fra sensuelle bh-sæt og forførende bodystockings til sexede strømpeholdere og korsetter, tilbyder Cottelli en bred vifte af lingeri til både intime øjeblikke og selvtillidsfyldt hverdagsbrug. Hvert stykke er skabt med omhu for detaljer, hvilket sikrer både komfort og stil, så du kan føle dig uimodståelig og selvsikker. Cottelli er for dem, der ønsker at udforske deres sensuelle side med finesse.