Fræk tætsiddende plus size wetlook kjole med et harness der holdes sammen af ringe!
Kort plus size wetlook kjole med 2 armlænker og et raffineret harness på ydersiden. Elastisk og forførende kjole i et tætsiddende snit. Hele vejen rundt i ædelt sort mat look med sølvfarvede metaldetaljer. Forside og sider i et fængslende bondage-look med stropper og ringe. Kopper med små lynlåse til at åbne. To justerbare stropper over skålene.
Stropperne er også justerbare. Remmen er fastgjort på bagsiden med 3 ringe i forskellige højder, hvori de to medfølgende håndjern kan fastgøres med deres karabinhagerkæder. Med deres justerbare velcrolukninger er manchetterne hurtigt på for lystfulde fixeringer.
- 90% polyester, 10% elastan.
- Føres i XL - 4XL.
Cottelli Bondage – Forførende Lingeri med et Kinky Twist
Cottelli Bondage forener sensualitet og dominans i en kollektion, der er skabt til at udforske grænserne mellem lyst og kontrol. Mærket tilbyder smukt designede lingerisæt med bondage-inspirerede detaljer som stropper, spænder og justerbare bånd. Med en kombination af blonder, satin og kunstlæder får du ikke kun et forførende look, men også muligheden for at inkorporere elementer af BDSM i din intimitet. Cottelli Bondage er perfekt til dem, der søger et sofistikeret og dristigt udtryk, hvor komfort og frækhed går hånd i hånd. Udforsk din vovede side med stilfuldt og frækt lingeri.