Bondage body der med håndlænker giver inspiration til blid bondage!
En sensuel og erotisk fræk body inspireret af bondage. En perfekt start på blid bondage for par der elsker fifty shades stilen. Den er en blanding af gennemsigtig nylon, blonder og wetlook elementer. Brysterne er fri og omkredses af en elegant cage strap med små metalringe. Nederst har den åbent skridt og strømpeholdere, der forbindet med 2 wetlook bånd om låret. I de 2 bånd sidder der ringe hvor der er fastgjort håndlænker, så hænder og arme er begrænset i deres bevægelsesfrihed. Sættet kan naturligvis bruges uden håndlænkerne.
Den forførende erotiske body er lavet af 90% polyamid og 10% elastan. Wetlook detaljerne er af 92% polyester og 8% elastan. Materialet er let elastisk og sidder altid perfekt med god komfort.
Cottelli Bondage – Forførende Lingeri med et Kinky Twist
Cottelli Bondage forener sensualitet og dominans i en kollektion, der er skabt til at udforske grænserne mellem lyst og kontrol. Mærket tilbyder smukt designede lingerisæt med bondage-inspirerede detaljer som stropper, spænder og justerbare bånd. Med en kombination af blonder, satin og kunstlæder får du ikke kun et forførende look, men også muligheden for at inkorporere elementer af BDSM i din intimitet. Cottelli Bondage er perfekt til dem, der søger et sofistikeret og dristigt udtryk, hvor komfort og frækhed går hånd i hånd. Udforsk din vovede side med stilfuldt og frækt lingeri.